Skip to main content

Náš příběh

Je to přesně deset let, co nás osud svedl dohromady… Ano, pak následovala jakási přestávka, něco jako oddychový čas před rozhodujícími událostmi, o kterých jsme v té době ani neměli potuchy… A pak na konci roku 2017 přišly rozhodující chvíle našich životů, padlo rozhodnutí, že není jiná varianta než být spolu, že vše ostatní je nepodstatné… je pravda, že naše propojování a sbližování bylo veskrze dramatické, náročné po všech úrovních, ale jak známo – vše co je těžce zkoušeno tak poté má základ pro „trvanlivost“. Prošli jsme různými testy, zdokonalovacími procesy, téměř vojenským drilem zušlechťování charakterů a pevností svých rozhodnutí… Postupovali jsme dál a dál, pomáhalo nám v tom hlavně ta absolutní shoda, stejné postoje, stejné vize – inu, jak to už u „dvojplamenů“ bývá…

Náš příběh 1

V té podivné době, která nás poslední dva roky ovlivňovala, jsme dopěli k tomu, že nutně potřebujeme pro sebe a pro své stejně naladěné přátele svobodný prostor, kde můžeme všichni sdílet, relaxovat, těšit se ze společných setkávání.

Na konci května loňského roku jsme měli tu možnost poprvé vstoupit do jurty poblíže posvátné hory Blaník, naprosto nás to uchvátilo a již druhý den na to jsem žhavil telefon a začal jsem podnikat kroky, které vyvrcholily přesně na přelomu července a srpna, kdy jurta vyrostla během necelých čtyř hodin na našem pozemku

Byl to mimořádný zážitek, ta sálající energie prostoru nás uchvátila a vzápětí padlo další rozhodnutí – umístit menhir v dosahu jurty, protože takto jsme to cítili… i to se naplnilo velmi rychle a již 8. 8. 2021 proběhl v tomto prostředí rituál otevírání „Lví brány“.

Náš příběh 2

A tak začali navazovat další a další setkání, akce, relaxační cvičení, muzicírování, debatní kruhy… Naším cílem je přinášet pestrý program, vycházet vstříc každému, kdo projeví touhu a chuť v tomto prostoru zažít něco výjimečného.

Ano, baví nás to, dává nám to smysl, rádi se setkáváme se zajímavými lidmi a propojujeme je. Milujeme, když duše příchozích září, užívají si atmosféru a odchází pak skvostně naladěni a plni energie, občerstveni a s odhodláním žít své životy ve štěstí a lásce.

Náš příběh 3