Cesta ke svobodě - 2denní setkání

Kdy a v kolik: sobota 15. říjen 2022, 17:30
Cesta ke svobodě, aneb bezpečné uvolnění hněvu, jako cesta ke spokojenému životu.
Hněv je jedna ze stěžejních emocí, které máme společenskou potřebu potlačovat jako nepřijatelnou.
Potlačujeme-li tak silnou emoci jako je hněv, křivda, nespravedlnost, vztek pak nato potřebujeme celkem velké množství energie, abychom ji potlačenou udrželi. Stačí vyšší hladina únavy nebo stresu a jsme podráždění a zpravidla to vše vylijeme na své nejbližší. A tak jsme vlastně unavení stále. Odmítáme vlastní energii. Jak se k ní dostat?
Je to, jakoby žíznivý odmítal vodu jen proto, že je v nevhodném balení. Energie podobně jako voda nemá tvar. Voda zaujme tvar nádoby- energie zase formu ( hněvu, tvořivosti, vášně, strachu, …..)
Když se nám nádoba(forma) nelíbí, je nutné ji vzít (přijmout), otevřít (vyjádřit) a nezahodit, ale přelít do jiné líbivější nádoby = podržet a transformovat (přeměnit) do jiné formy.
KDY: 15.10.2022 10:00 hod - 16.10.2022 16:00
KDE : Naše jurta Počaply u Sezemic
Cena: 3.500,- Kč na osobu (Záloha: 2000,- Kč)
Zvýhodněná cena:
-platba do 28.9.2022 ,sleva 500,-Kč /os
Víkendem vás provede Mgr. Radka Holušová z mezinárodního týmu Cest transformace Johna Hawkena spolu se svými asistenty.
Cestou seberozvoje se Radka vydala 2003 a předává tuto nádhernou cestu s hlubokou vlastní zkušeností, neboť ví, jak tato cesta mění kvality života, jako jsou sebepojetí, vztahy, seberealizace a plné prožívání života TADY A TEĎ. Předává jistý druh rebelie, ve formě neklanění se univerzálním pravdám a Guruům, ale zve vás k pěstování a kultivování vnitřního Mistra.
 
PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA E-MALOVOU ADRESU: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
My vám zašleme potvrzení účasti a pokyny k platbě.
V případě dotazů nás kontaktuje stejnou cestou.
https://cestyenergie.cz/kurzy/
Lista dlouha